من چند وقته که مدیر ساختمون هستم و ساختمونمون دوربین مداربسته داره ولی خب مجهز به دستگاه DVR نبود اتفاقا چند روز پیش برای ساختمون مشکلی پیش اومد که باعث شد ساکنین از نداشتن دستگاه DVR ناراحت بشن و البته حق هم داشتن ولی خب آخه با این هزینه های کمی که بابت شارژ ساختمون پرداخت میکنن نمیشه همه کار کرد ولی خب تصمیم گرفتم با هزینه خودم یه دستگاه DVR تهیه کنم که اگر مشکلی هم پیش اومد دیگه نگران چیزی نباشم قبلا دو سه بار واسه ساختمون از سایت ساختمون دات کام http://www.sakhtemoon.com/list/dvr/خرید کرده بودم و ازش رازی بودم تصمیم گرفتم که این سری هم دستگاه DVR رو از سایت ساختمون دات کام سفارش بدمدستگاه دی وی آر ۴ کانال AHD سفارش دادم که خیالم از همه نظر راحت باشه که خیلی سریع هم برای نصبش اومدن و بدون هیچ مشکلی همه چیز رو به راه شد اینم یه تجربه ای بود که دوس داشتم باهاتون درمیون بزارم.

مدیریت ساختمون و داستان دستگاه DVR

نحوه ی درست کردن مافین سیب و آناناس

ساختمون ,dvr ,دستگاه ,هم ,مشکلی ,خب ,دستگاه dvr ,ولی خب ,دات کام ,ساختمون دات ,پیش اومد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ahangeiranii دانلود کده انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبیل بهترین های شیراز اس ام اس ♔ سرزمین یخی ♔ مطالب اینترنتی علم آموز من و روز نوشته ها دیدار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.